Tekstilac bolji od Novog Pazara, Železničar nemoćan protiv Radničkog!
Fudbaleri Radničkog iz Niša, Foto: Starsport©

2. kolo superlige Srbije

Dva meča zanimljiva meča i na kraju pobede domaćina

Fudbaleri niškog Radničkog i Tekstilca ostvarili su pobede rezultatom 2:1 u šestom kolu Superlige pošto su kao domaćini savladali Železničar, odnosno Novi Pazar.

Nemanja Belaković je u Nišu doveo Radnički u vođstvo u 10. minutu iz penala, a posle asistencije Stefana Cvetkovića izjednačio jeLazar Romanić u 34. minutu. Pobedu je Nišlijama doneo Dušan Pavlović golom u 84. minutu.

Tekstilac je u Bačkoj Palanci savladao Novi Pazar takođe golom u finišu utakmice. Princ Ukačukvu je već u 10. minutu asistirao Dejanu Đuriću za vođstvo kluba iz Odžaka, a gosti su do izjednačenja stigli u 55. minutu. Posle dodavanjaAdema Ljajića strelac je bio Filip Bačkulja. Rezervista Stefan Šavija je golom u 85. minutu doneo pobedu Tekstilcu.

Železničar je šesti sa 10 bodova, niški Radnički je sedmi sa devet, tekstilac deveti sa sedam, a Novi Pazar 14. sa četiri boda.