Fudbaleri Totenhema, Foto: Matthew Impey / Shutterstock Editorial / Profimedia

''pevci'' sjajni

Odličan meč smo gledali

Objavljeno: 18:40h

Uprkos povredi Solankea pred meč, Totenhem je napunio mrežu Evertona na svom terenu – za ubedljivih 4:0 u okviru drugog kola Premijer lige.

Prvu pobedu Spursa u novoj sezoni započleo je Bisuma fenomanlnim udarcem pod prečku u 14. minutu, da bi zatim Son postigao svoj prvi gol u 25.

Everton tokom cele utakmice nije izgledao kao ekipa koja može bilo kako da ozbiljnije pripreti Totenhemu, a ni odbrana mu nije briljirala.

Jung So-min
Jung So-minfoto: Matthew Impey / Shutterstock Editorial / Profimedia

Romero je u 71. minutu povisio na 3:0, a za konačan rezultat pobrinuo se Son u 77.

Zanimljiv meč viđen je na "Krejven Kotidžu" gde je Fulam pobedio Lester sa 2:1.

Doskorašnji as Arsenala Emil Smit Rou je u 18. minutu načeo "Lisice", ali je usledio odgovor preko Faesa 20 minuta kasnije.

Heroj domaćina bio je Ivobi, koji je iskoristio dobar pas Robinsona i uz malo sreće matirao Hermansena u 70. minutu utakmice.

Sledeći meč Totenhem će odigrati prvog septembra u gostima prvot Njukaskla sa početkom od 14:30 časova.