Partizan posle ludnice u Novom Pazaru obradovao novu upravu: Crno-beli se vratili iz mrtvih za treću pobedu u nizu
Detalj sa meča Novi Pazar - Partizan, Foto: Starsport

12. kolo superlige Srbije

Velika pobeda beogradskog tima

Objavljeno: 18:07h

Fudbaleri Partizana nadigrali su u gostima ekipu Novog Pazara sa 4:3, u okviru 12. kola Superlige Srbije.

Uspeli izabranici Sava Miloševića da obraduju novo rukovodstvo, pa se može reći da je ovog ponedeljka Humsku ogrejalo sunce.

Nakon incidenta na samom startu meča, domaći tim je preuzeo "konce" igre. Inicijativa im se isplatila već u 16. minutu meča kada je Uroš Đuranović zatresao mrežu Jovanovića.

Novi gol i nova slaba odbrana fudbalera Partizana, ovoga puta je strelac bio Bojat.

Beogradski tim se razigrao tek kada je primio dva gola, pa su i finišu prvog poluvremena uspeli da anuliraju zaostatak.

Fudbaleri Partizana
Fudbaleri Partizanafoto: Starsport

Zubairu je krunisao akciju Filipovića i Natha, da bi vrlo brzo Kovač vratio meč na početak.

Potpuni preokret je najavio Zubairu koji je zatresao mrežu domaćih nakon sjajnog pasa Natha u 75. minutu.

Na žalost crno-belog dela javnosti, sreća je kratko trajala, pošto je Đuranović doneo novo izjednačenje.

Ostao je sam igrač Novog Pazara u kaznenom prostoru i postigao drugi gol na meču.

Veliko slavlje Partizanu je doneo Kovač u 93. minutu i tako pečatirao treću uzastopnu pobedu crno-belih.

Zahid ga je proigrao u pravom trenutku, a njemu nije bilo teško da postigne drugi gol na teškom gostovanju.

Partizan je posle ovog trijumfa skočio na četvrto mesto na tabeli sa 20 bodova uz dva meča manje od Mladosti i Čukaričkog koji imaju 25 i 24 boda.

Zvezda je prva sa 31 bodom iz jedanaest utakmica, dok je Novi Pazar ostao jedanaesti na tabeli sa 14 bodova.