AU

Goleada u prvom poluvremenu

Objavljeno: 16:50h

U momentima dok se održavala Skupština FK Partizan, izabranici Sava Miloševića su gubili u Novom Pazaru.

Domaćin je poveo u 16. minutu golom Uroša Đuranovića, da bi nepunih pet minuta kasnije Bojat uvećao prednost.

Dobra dubinska lopta koju je prihvatio napadač Novog Pazara, odmah je prosledio loptu do Đuranovića koji je iskoristio lošu reakciju odbrane gostiju i rutinski matirao Jovanovića.

Ponovo je loše reagovala odbrana crno-belih i kod drugog gola, a utisak je da je i golman mogao bolje...

Ipak, uspevaju fudbaleri Partizana da ožive i postignu dva gola za tri minuta u samom finišu prvog poluvremena.

Prvo je na 2:1 smanjio Zubairu, da bi ekspresno izjednačenje doneo Stefan Kovač.

Bile su to dve sjajne akcije crno-belih koji uspevaju da vrate stvari na nulu pre poluvremena.