Inter i Milan kiksnuli na domaćim terenima: Torino i Đenova velikanima otkinuli bodove!
Fudbaleri Intera, Foto: Loris Roselli/NurPhoto/Shutterst / Shutterstock Editorial / Profimedia

serija a

Dva iznenađenja na startu italijanske lige

Objavljeno: 23:04h

Fudbaleri Intera remizirali su sa Đenovom rezultatom 2:2 u okviru prvog kola Serije A.

Domaćini su golom Alesandra Voljake u 20. minutu igre došli do vođstva.

Inter je vrlo brzo došao do izjednačenja golom Markusa Tirama koji je posle sjajnog udarca glavom zaresao mrežu protivnika.

Ekipa Simeona Inzagija je stigla do potpunog preokreta u 85. minutu meča, a u strelce se upisao isti igrač koji je postigao i prvi gol za svoju ekipu.

Kada se činilo da će Inter ipak uspeti da isčupa tri boda i tako izbegne senzaciju na startu Serije A, u 93. minutu štoper Intera nespretnom reakcijom pravi penal koji je posle drugog puta nakon odbitka od Jana Zomera realizovao Žunior Mesijas.

Sa druge strane, videli smo još jedno iznenađenje u prvom kolu italijanske lige.

Milanu je podelio bodove sa Torinom nakon meča, rezultat je glasio 2:2.

Gostujuća ekipa je povela autgolom Malika u 30. minutu.

U 82. minutu je Zapata povisio prednost Milana nakon sjajne asistencije Valentina.

Potom pred sam finiš regularnog dela igre Alvaro Morata daje tračak nade svom timu da može do izjednačenja nakon što je pogotkom smanjio prednost rivala na 2:1.

Nije ostalo još mnogo vremena do kraja nadokande, ali to nije predstavljalo problem Okaforu da se upiše u strelce i tako isčupa Milanu bodove.