Fudbaleri Spartaka, Foto: Starsport©

5. kolo superlige Srbije

Dva zanimljiva duela

Objavljeno: 22:10h

Fudbaleri Napretka savladali su Spratak iz Subotice na domaćem terenu rezultatom 2:0 u okviru petog kola Superlige Srbije.

Kruševljani su poveli u 35. minutu golom Filipa Krstića koji je ''opalio'' fantastičan šut sa 20-ak metara i svoj tim doveo u vođstvo od 1:0.

Drugi pogodak, viđen je tek u 86. minutu duela.

Dušan Stoijković zapečatio je sudbinu rivala nakon što je grudima postigao gol posle centaršuta sa boka Gorana Stevanovića koji je bio najzaslužniji za ovaj pogodak.

Sa druge strane, fudbaleri Tekstilca i Uba su podelili bodove u petom kolu Superlige nakon što se meč završio konačnim rezultatom 1:1.

Tako je ekipa Nemanje Matića upisala prve bodove u Superligi Srbiji nakon štu su prethodne sezone igrali u rangu niže.

Tekstilac je već u 3. minutu meča poveo preko Dejana Đurića, a asistenciju je zabeležio Marko Luković.

Ub uspeva da isčupa bod u 95. minutu susreta, zaslugom Dimitrija Aćimovića.