ZVEZDA ZGROMILA PARTIZAN U HUMSKOJ: Šerif ispisao istoriju i gurnuo crno-bele dublje u propast

Tok meča ste mogli da pratite uživo na našem sajtu

Objavljeno: 23.09.2024. 20:54h > 21:14h
19:44h

43. minut - Partizan igra sve smislenije, Glazer je bio u nimalo prijatnoj situaciji.

19:40h

38. minut - Kakva šansa za Partizan! Napad domaćih kroz sredinu, ali bilo je to predaleko za Natha.

19:39h

38. minut - Udarac Elšnika, mora je bolje Slovenac!

19:37h

35. minut - Neverovatno šta je sada Olajinka uradio, upropastio je ogromnu šansu za Zvezdu.

19:34h

32. minut - Elšnik dobija žuti karton zbog oštrog starta nad Arijagom. Au kakva šansa za Jurčevića! Prečka za Partizan

19:30h

28. minut - Prva dobra šansa za Partizan, pokušao je Zahid!

19:26h

24. minut - GOOOOOOOOOOOOL! Jovanović je pogodio stranu, ali Endiaj je bio neumoljiv. Vodi Zvezda 1:0 u Humskoj.

19:25h

23. minut - Sada je i navijač ušao na teren. Endiaj će šutirati penal.

19:23h

22. minut - Penal za Zvezdu! Kovač je igrao rukom, Simović se konsultovao sa VAR sobom, ali nije bilo previše dileme.

19:21h

20. minut - Novi korner za Zvezdu. Mladi Maksimović pokazuje da nije bez razloga dobio šansu. Sjajno je pronašao Elšnika koji iznuđuje novi prekid. Deluje da je Kovač igrao rukom, čeka se VAR soba!

19:18h

17. minut - Zvezda drži loptu u nogama, ali bez konkretne akcije.

19:13h

11. minut - Nastavlja se pritisak Zvezde!

19:10h

8. minut - Dobra akcija Zvezde po desnom boku, biće prvi korner za goste. Elšnik je poslao dobar centaršut, ali se odbranio Partizan.

19:07h

5. minut - Evo šanse za Zvezdu. Endiaj je sjajno našao Silasa pred samim golom, ali novajlija Zvezde se nije najbolje snašao!

19:06h

4. minut - Fudbaleri Zvezde izlaze visoko i prave dosta problema domaćima. Crveno-beli su ofanzivnije ušli u meč.