Jokić na meču protiv Portorika, Foto: EPA-EFE/ALEX PLAVEVSKI

MOĆNA SRBIJA STOTKOM UNIŠTILA PORTORIKO: Jokić ostao bez istorijskog rekorda, Pešićevi orlovi demonstrirali silu

Tok meča ste mogli da pratite uživo na našem sajtu

Objavljeno: 31.07.2024. 19:01h > 20:11h
18:22h

22. minut - Nova trojka Alekse Avramovića! 58:40

18:20h

21. minut - Drugo poluvreme je svojim poenima otvorio Romero.

Sjajan odogovor Srbije preko Avramovića koji pogađa za 3 poena, ali ekspresno uzvraćaju Portorikanci 55:40

18:01h

20. minut - Novi maestralan potez Jokića. Trojka Portorika, pa greška iz koje ponovo lako profitiraju naši rivali. Odmah Pešić reaguje tajm-autom.

Posle nove greške srpskih košarkaša, poslednji napad u prvom poluvremenu su imali Portorikanci, ali ne uspevaju da smanje zaostatak. Kraj prvog poluvremena 52:35

Izmena: 18:07h
17:59h

19. minut - Jokić se poigrava sa rivalom i beleži nove poene. Brzi poeni Portorika, pa faul nad Jokićem koji je bio precizan sa linije penala 50:30

17:56h

18. minut - Jokić ponovo pronalazi Petruševa koji beleži nove poene. Potom nova sjajna odbrana i faul nad centrom Olimpijakosa. Petrušev polovičan sa linije penala.

Neverovatna trojka Tompsona u padu 44:28

17:52h

17. minut - Bogdanović ponovo na liniji penala. Ortiz sa druge strane fauliran pri prodoru 41:25

17:50h

16. minut - Poeni Romera pod košem, a potom ćemo ponovo gledati slobodna bacanja sa naše strane. Avramović precizan.

Nova trojka za Ortiza 39:23

17:49h

15. minut - Bogdanović siguran sa linije penala 37:18

17:44h

14. minut - Novi sjajan prodor Vase Micića, nezgodno je pao Konbit, ali srećom uspeo je sam da ustane.

Nova sjajna akcija, asistencija Micića za Milutinova 35:18

17:42h

13. minut - Sjajan potez i poeni Vase Micića 31:18

17:42h

12. minut - Dobrić vraća trojku! 29:18

17:39h

11. minut - Gudurić siguran sa linije penala, Ortiz pogađa svoju drugu trojku na meču 26:18

17:33h

10. minut - Gudurić siguran sa linije penala. Hauard nije uspeo da pogodi posle prodora, pa je naš tim imao poslednji napad.

Vasa je promašio za tri poena, ali nakon ofanzivnog skoka Vasa sjajno pronalazi Milutinova koji snažno zakucava! Kraj prve četvrtine 24:12

Izmena: 17:38h
17:32h

9. minut - Jokić pogađa uz faul! Nova sjajna odbrana naših košarkaša i prilika da se uveća prednost 20:12

17:30h

8. minut - Ispromašivali su se naši u nekoliko napada, ali srećom Portoriko to nije kaznio.