SRBIJA NE MOŽE BEZ BOGDANOVIĆA: Peti Mils održao čas košarke, opomena pred drim-tim

Tok meča ste mogli da pratite uživo na našem sajtu

Objavljeno: 16.07.2024. 17:56h > 21:16h
19:19h

26. minut - Novi poeni za Jokića koji ima dabl-dabl učinak! 54:54

19:15h

25. minut - Novi poeni za Jokića. Maestralan potez Vase Micića 52:54

19:13h

24. minut - Poeni Gidija nakon izgubljene lopte naših momaka. Ful u napadu Marka Gudurića.

Nova trojka Petija Milsa 48:54

19:12h

23. minut - Novi poeni za raspoloženog Petruševa. 48:49

19:11h

22. minut - Majstorija Nikole Jokića, Gidi uzvraća sa druge strane. Nova trojka za Australiju, Lendejl precizan 44:49

19:08h

21. minut - Počelo drugo poluvreme! Mils pogađa oba slobodna bacanja. Poeni za Marka Gudurića koji je usput bio fauliran, ali sudije se nisu oglasile.

Tri slobodna bacanja za Milsa koji je bio precizan 42:44

18:51h

20. minut - Ide trojka Filipa Petruševa. Dobra odbrana, pa laki poeni Marinkovića.

U poslednjoj sekundi Srbije preuzima vođstvo posle poena Avramovića nakon još jedne kontre našeg tima. Sjajan kraj prvog poluvremena za "orlove" 40:39

18:48h

19. minut - Jokić precizan sa linije penala, Magnej polovičan sa druge strane. Petrušev izblokiran pod košem 34:39

18:44h

18. minut - Nova trojka Petija Milsa. Loš napad Srbije, borio se Jokić, ali sudija nije video nikakav kontakt.

Gidi posle kontre pogađa uz faul 32:38

18:43h

17. minut - Petrušev vezuje 4 poena, dve sjajne akcije našeg tima. 32:32

18:39h

16. minut - Laki poeni za Eksuma! Gudurić promašuje za 3 poena, ali Delavedova precizan! 32:28

18:38h

15. minut - Micić bez gledanja asistira za Milutinova koji ne promašuje. Potom sjajna odbrana i poeni Avramovića! 28:27

18:35h

14. minut - Sjajan potez Micića koji pogađa trojku za naš tim, potom zakucavanje Milutinova.

Mils siguran sa linije penala 24:27

18:32h

12. minut - Novi poeni za Denijelsa. Milutinov promašuje pod košem, ne uspeva ni Pokuševski da ispravi promašaj 19:23

18:30h

11. minut - Milutinov siguran sa linije penala. Sjajno se Milutinv snašao nakon promašaja i zabeležio nove poene pod košem.

Denijels polovičan sa linije penala 19:21