SRBIJA NE MOŽE BEZ BOGDANOVIĆA: Peti Mils održao čas košarke, opomena pred drim-tim

Tok meča ste mogli da pratite uživo na našem sajtu

Objavljeno: 16.07.2024. 17:56h > 21:16h
18:26h

10. minut - Neodlučnost Pokuševskog koji gubi loptu, novi poeni za Gidija sa druge strane. Kraj prve četvrtine! 15:20

18:21h

9. minut - Nova trojka za Australiju, ovog puta Mekvon. Marinković ovog puta siguran sa linije penala

Milutinov pogađa 1/2 14:18

18:19h

8. minut - Karakteristična finta Jokića i prvi poeni na meču. 11:14

18:16h

7. minut - U igri su Jaramaz i Avramović. Lendejl pravi faul u napadu nad Avramovićem.

Blokada Jokića, brza kontra naše ekipe, Marinković iznuđuje dva slobodna bacanja i promašuje oba 9:14

18:14h

6. minut - Primamo lako poene u dva napada zaredom. Mils nastavlja sa sjajnom partijom, prethodno je pogodio Denijels. 9:14

18:13h

5. minut - Sjajan prodor Vasilija Micića, novi promašaj Australijanaca za 3 poena. 9:9

18:11h

4. minut - Sjajan napad Srbije koji u trojku pretvara Marinković.Dobra odbrana Srbije, ali nam fali fokus u napadu 7:8

18:08h

3. minut - Ide trojka Petija Milsa, pa novi neiskorišćen napad Srbije, što ponovo kažnjava Mils. Pešić odmah reaguje tajm-autom 4:8

18:06h

2. minut - Gidi fauliran, imaće dva slobodna bacanja. Sjajan potez Filipa Petruševa 4:2

18:04h

1. minut - Počeo je meč! Micić postiže prve poene za Srbiju. 2:0

18:03h

Srbija: Micić, Marinković, Gudurić, Petrušev, Jokić Australija: Mils, Gidi, Denijels, Kej, Lendejl

17:55h

Svetislav Pešić je odlučio da poštedi kapitena Bogdana Bogdanovića i Ognjena Dobrića.

Izmena: 18:00h
16:52h

Košarkaška reprezentacija Srbije igra drugi prijateljski meč u sklopu priprema za Olimpijske igre u Parizu protiv selekcije Australije.

Utakmica se igra u Abu Dabiju, gde će "orlovi" sutra u istom terminu odmeriti snage sa američkim drim-timom.

Izabranici Svetislava Pešića su prethodno nadigrali reprezentaciju Francuske u Lionu, kao i selekciju Holandije dvaput iza zatvorenih vrata beogradske arene.

"Kenguri" su već poraženi u Abu Dabiju, i to od SAD-a koje su glavni favorit za osvajanje zlata u Parizu.

Podsetimo, Pešić ne može da računa na Nikolu Jovića, kao ni na Dejana Davidovca koji je otao u Beogradu.

Srbija i Australija su poslednji put odmerile snage na Olimpijskim igrama u Riju kada je naš tim ubedljivo slavio u polufinalu sa 87:61.

Izmena: 17:03h