Fudbaleri Francuske, Foto: Daniela Porcelli/SPP/Shutterstoc / Shutterstock Editorial / Profimed

četvrtfinale euro 2024

FRANCUSKA U POLUFINALU EVROPSKOG PRVENSTVA: Portugalci imaju za čime da žale, Feliks TRAGIČAR

Tok meča ste mogli da pratite uživo na našem sajtu

Objavljeno: 05.07.2024. 23:43h > 20:44h
21:35h

35. minut - Prodor Kundea koji ni sam nije znao šta će sa loptom!

21:33h

34. minut - Fernandes u poslednjem momentu interveniše ispred Grizmana. Pri korner za Francuze.

21:31h

31. minut - Jalovi napadi sa obe strane. Ništa nismo videli od Ronalda i Mbapea.

21:27h

28. minut - Očajan šut Kamavinge! Prethodno je Mbape ušao u kazneni prostor, proigrao Grizmana, ali su Portugalci bili disciplinovani u odbrani.

21:27h

27. minut - Peti korner za Portugalce i ponovo Fernandes. Ovog puta je kombinovao sa Leaom, ponovo Francuzi otklanjaju opasnost,

21:23h

23. minut - Prekida se igra nakon što je Ronaldo ostao da leži na terenu.

21:19h

20. minut - Bombu ka golu Koste je uputio Ernandes, ali je lopta išla u sredinu gola, što je bilo lak posao za Portugalca.

21:16h

17. minut - Fernandes je okušao šut, ali nije bio precizan. Potom ni korner nije uspeo da sprovede u nešto konkretnije.

21:15h

16. minut - Kanselo sjajno istrčava ispred Mbapea koga je pokušao da uposli Manjan.

21:11h

12. minut - Strašan potez Leaa, petom je proigrao Mendesa koji je sve upropastio.

21:10h

11. minut - Fernandes je izveo korner, ali su Francuzi otklonili opasnost pred golom.

21:08h

8. minut - Lopta je trenutno u nogama Portugalaca, Mendes za sada najzapaženiji.

21:03h

3. minut - Francuzi su ušli ofanzivnije u meč, ali uspeli su Portugalci da se konsoliduju i uzvrate, ipak, bez konkretne završnice.

21:00h

1. minut - Počeo je meč u Hamburgu!