Partizan - Crvena zvezda, Foto: Starsport©

ZVEZDA POČISTILA PARTIZAN ZA TITULU ŠAMPIONA: Sferopulos očitao lekciju Obradoviću po 6. put i doneo Evroligu

Tok meča možete pratiti uživo na našem sajtu

Objavljeno: 19.05.2024. 22:42h > 23:11h
21:55h

26. minut - Nestvarna trojka Jaga Mateusa! Obradović reaguje tajm-autom! Serija Zvezde 10:0 - sjajni Teodosić pronalazi Mitrovića 44:52

21:54h

25. minut - Sjajna kombinacija Jaga i Mitrovića 44:47

21:52h

24. minut - Promašaj Smita, pa Lazića, razbijen ritam utakmice. 44:45

21:44h

23. minut - Avramović donosi prvo vođstvo Partizanu, uzvraća Lazić trojku. Traje pauza, sudije se konultuju sa zapisničkim stolom, a potom i sa Kevinom Panterom.

Razlog su uvrede za prvog čoveka Zvede u Areni, a potom se i proverava faul Dejana Davidovca 44:45

Sa Zvezdine klupe traže da se izbaci neko od navijača. Konačno nastavljen meč.

21:42h

22. minut - Zvezda nema rešenje u napadu. Jeftin faul Gilespija, ali Partizan to ne koristi. Faul Gilespija, a onda i Lazića 41:42

21:37h

21. minut - Počelo je drugo poluvreme! Po jedna trojka promašena na obe strane.

Panter je bacio Gilespija na pod driblingom i pogodio za 3 poena 41:42

21:21h

20. minut - Smit pogađa uz faul! Kakva trojka Gedraitisa, Kaboklo pogađa sa druge strane posle brzog napada crno-belih.

Jago pokušava sa velike udaljenosti, ali ne uspeva da dobaci do koša. Kraj prvog poluvremena! 38:42

Najefikasniji u Partizanu je Avramović sa 9 poena, isto toliko ima Gedraitis sa druge strane.

21:16h

19. minut - Davidovac siguran sa linije penala. Neiskorišćen napad Parzizana, s druge strane Davidovac ponovo iznuđuje slobodna bacanja 33:39

21:13h

18. minut - Kaboklo uzvraća asistenciju Avramoviću koji pogađa za potpuni rezultatski egal.

Laki poeni za Mitrovića 33:35

21:10h

17. minut - Poeni Bolomboja 27:31, potom Doužer fauliran pri šutu i pogađa oba slobodna bacanja.

Mitrović poentira uz faul, ali promašuje dodatno bacanje.

Sjajna kombinacija Avramovića i Kabokla koji beleži prve poene na meču 31:33

21:08h

16. minut - Neverovatno za šta je suđen Gilespiju faul u napadu, a neverovatno i da prethodno nad Kaboklom nije suđen faul.

Avramović siguran sa linine penala 27:29

21:06h

15. minut - Teodosić pogađa trojku pravo niotkuda! 25:29

21:06h

14. minut - Sjajan prodor Smita, kasnila je blokada Gilespija. 25:26

21:02h

13. minut - Trojka Anđušića preko Gilespija, sjajan potez igrača Partizana! Gilespi pogađa preko Kabokla, Anđušić neprecizan za 3 poena! 23:26

21:01h

12. minut - Gilespi ispravlja promašaj Tompkinsa. Potom promašaj Smailagića i novi skok napadu u za Zvezdu 20:24