Partizan - Crvena zvezda, Foto: Starsport©

ZVEZDA POČISTILA PARTIZAN ZA TITULU ŠAMPIONA: Sferopulos očitao lekciju Obradoviću po 6. put i doneo Evroligu

Tok meča možete pratiti uživo na našem sajtu

Objavljeno: 19.05.2024. 22:42h > 23:11h
20:56h

11. minut - Poeni Smailagića za izjednačenje! Tompkins siguran sa linije penala 20:22

20:52h

10. minut - Avramović pogađa za tri poena i prekida agoniju Partizana.

Avramović vezuje 5 poena. Kraj prve četvrtine 18:20

20:50h

9. minut - Gedraitis gubi loptu, ali uspeva da izbori faul pri skoku nakon Smitovog promašaja. Ulazimo u penal završnicu prve četvrtine.

Ispromašivali su se izabranici Željka Obradovića 13:20

20:46h

8. minut - Smailagić fauliran od strane Gedraitisa 2/2. Gedraitis promašuje za 3 poena, ali Mitrović hvata loptu i asistira Litvancu za poene.

Tehnička za Smailagića, ali Nedović ne pogađa slobodno bacanje.

Anđušić siguran sa linije penala nakon faula Nedovića 13:18

20:43h

7. minut - Na parketu je Anđušić i Avramović. Nesportski faul za Kaminskog nad Mitrovićem. Novi neiskorišćen napad Partizana 9:14

20:41h

6. minut - Serija Partizana 5:0, Ponitka postiže tri poena. 9:12

20:40h

5. minut - Lpa kombinacija Duužera i Ledeja. Faul u napadu Bolomboja 6:12

20:37h

4. minut - Partizan se muči u napadu. Nedović pogađa trojku preko Kaminskog, Obradović reguje tajm-autom! 4:13

20:34h

3. minut - Jago nekako uspeva da poentira na isteku napada 4:9

20:33h

2. minut - Davidovac se upisuje u listu strelaca. Kaminski ne uspeva da prođe Lazića, potom Nedović fauliran tokom prodora 2:7

Panter beleži prve poene na meču 4:7

20:29h

1. minut - Meč je počeo minutom ćutanja u slavu legendarnog Milivoja Karalejića.

Branko Lazić poentira uz faul, s druge strane izvraća Doužer. 2:3