
savršenstvo
VREDE VIŠE OD SVIH MILIONA: Ovi Srbi su bili najbolji košarkaši sveta, zato su i oženili cice koje su definicija perfekcije! (FOTO)
Vladimir Radmanović - Marija Kilibarda
Dugo se šuškalo i pričalo o tome da je bivši igrač Sijetla i Lejkersa uspeo da osvoji srce jedne od najpoželjnijih voditeljki u Srbiji.
Te su čas bili zajedno, pa su onda raskidali da bi prošlog leta konačno "stali na ludi kamen".
Zajedničke dece još nemaju, ali je Marija prihvatila ćerku iz prvog braka svog izabranika.

Nažalost, za mnoge najlepša srpska snajka i šampion Evrope i sveta sa reprezentacijom više nisu u braku.

Čitava planeta je zavidela našem košarkašu kada je uspeo da osvoji srce najlepšeg "Viktorijinog anđela". Ona je tvrdila da je bila devica pre braka i da joj je Marko bio prvi muškarac sa kojim je spavala i to nakon što su se venčali na Dan zaljubljenih 2009. godine.
Međutim posle dvoje dece, Valentine i Sijene, odlučili su da se razvedu, ali su i dalje u sjajnim odnosima, a bivši srpski košarkaš redovan je gost u njihovoj nekadašnjoj zajedničkoj kući u Majamiju.
BONUS VIDEO: Košarkaši su pravi magnet za devojke, a ove čuvene cice su najbolji dokaz za to
(Espreso.co.rs)