Odbojkaši Srbije posle pet setova izgubili od domaćina: Velika borba i preokret Francuske (Foto)
Detalj sa utakmice Francuske i Srbije na Olimpijskim igrama u Parizu, Foto: Natalia KOLESNIKOVA / AFP / Profimedia

OLIMPIJSKE IGRE

Odlična partija "trikolora" u odlučujućem setu

Objavljeno: 19:15h
Veljko Petrović

Odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je od Francuske sa 2:3 u setovima u prvom kolu A grupe Olimpijskih igara u Parizu.

"Orlovi" su slavili u prvom setu 25:23, a onda je usledio preokret domaćina sa dva osvojena seta zaredom od po 25:17.

Detalj sa utakmice Francuske i Srbije na Olimpijskim igrama u Parizu
Detalj sa utakmice Francuske i Srbije na Olimpijskim igrama u Parizufoto: Natalia KOLESNIKOVA / AFP / Profimedia

Nisu se predavali izabranici Igora Kolakovića i posle velike borbe došli do 25:21 i izjednačili na 2:2 u setovima.

"Trikolori" su imali fantastičan niz u odlučujućem setu jer su sa 2:1 došli do 7:1, a na kraju je razlika otišla i do 12:2 i sve je bilo gotovo - 15:6.

Naš nacionalni tim u utorak od 17 časova igra protiv Slovenije, dok će 3. avgusta od 21.00 rival biti Kanada.