![Partizanov trening na Zlatiboru posetio je uljez, a na Zvezdinom se pojavio čovek čija pojava uvek izmami osmeh na licima Delija! (FOTO)](/data/images/2017/06/15/14/222375_nik-2615_ls.jpg)
SPREMANJE U PUNOM JEKU
Partizanov trening na Zlatiboru posetio je uljez, a na Zvezdinom se pojavio čovek čija pojava uvek izmami osmeh na licima Delija! (FOTO)
- Započeli smo četvrti dan priprema ovde na Zlatiboru. Krenuli smo punom parom, uslovi su odlični i imamo sve preduslove da se dobro spremimo za prvu utakmicu kvalifikacija za Ligu Evrope - istakao je Adžić
![](http://www.espreso.co.rs/data/images/2017/06/15/14/222373_nik-2597_ff.jpg?ver=1497530388)
- Započeli smo četvrti dan priprema ovde na Zlatiboru. Krenuli smo punom parom, uslovi su odlični i imamo sve preduslove da se dobro spremimo za prvu utakmicu kvalifikacija za Ligu Evrope. Prve dane koristimo i da napunimo pluća, ali i da radimo sa loptom. Različiti su treninzi prepodne i popodne, a na nama je da upijamo i prihvatamo ideje novog trenera. Milojević ima nove zadatke na terenu koje usvajamo i mislim da će sve biti kako treba na kraju.
Iz dana u dan pristižu i novi fudbaleri i ekipa se polako kompletira.
- Polako se skupljamo ovde na Zlatiboru. Ima onih koji su duže u Zvezdi, a ima i dosta omladinaca. Međutim, kako odmiču pripreme, polako postajemo kao jedna porodica - rekao je Adžić.
![](http://www.espreso.co.rs/data/images/2017/06/15/14/222377_nik-2624_ff.jpg?ver=1497530394)
Pred kraj treninga pored terena se pojavilo poznato i drago lice svima kojima je crveno-bela boja u srcu. Bivši kapiten Darko Lazović sa osmehom se pozdravljao sa sadašnjim prvotimcima, a naravno najviše vremena je iskoristio da popriča sa Milijašem, Anđelkovićem ali i novim trenerom Milojevićem.
Zvezda predstavila drugo pojačanje i ne... Nije Rikardinjo! (VIDEO)
Prva grupa popodne ima trening od 17, a druga od 18 časova na terenu Sportskog centra „Palisad“.
BONUS VIDEO: Miša Tumbas se dere: Talamba, Talamba! Kamerunac izvrištao od smeha
(Espreso.co.rs/FK Crvena zvezda)