Zvezda će na poluvreme sa minusom, Embolo pogađa za novu prednost Monaka
Detalj sa utakmice Monaka i Crvene zvezde, Foto: Starsport©

liga šampiona, 3.kolo

Objavljeno: 19:36h
Liveblog
17:00h

Fudbaleri Crvene zvezde gostuju Monaku na stadionu Luj II od 18.45 u trećem kolu Lige šampiona.

Crveno-beli biće na ispitu zrelosti pošto imaju dva poraza u eliti, dok su "kneževi" u svim takmičenjima neporaženi.

Najbolju uvertiru za ovaj meč dali su omladinci Beograđana pošto su odigrali 1:1 sa vršnjacima domaćina i tako su došli do prvog boda.

00:10

Crvena zvezda, Stadion Luj drugi

(Espreso/Espreso sport)

19:34h

49. minut - GOOOL! Embolo dovodi domaćina u novo vođstvo. Ponovo jeftino primljen gol, ponovo iz greške.

19:33h

47. minut - Žuti karton za Andriju Maksimovića zbog priče sa sudijom i šutiranja lopte posle faula.

Detalj sa utakmice Monaka i Crvene zvezde
Detalj sa utakmice Monaka i Crvene zvezdefoto: Starsport©
19:30h

43. minut - Naser Điga je nogom šutirao preko gola posle kornera Elšnika. U toj gužvi, Zakarija je nagazio Olajinku kom je ukazana pomoć.

Sudija je imao komunikaciju sa VAR sobom, ali bez novog penala.

19:11h

27. minut - GOOOOL! Šerif Endiaje je iskoristio penal koji je sam izborio nakon što je sklonio loptu. Kerer ga je faulirao i dobio žuti karton.

19:06h

20. minut - GOOOOL! Takumi Minamino dobio je loptu kao na treningu i potpuno neometan plasirao loptu u mrežu.

Japanac se posle pogotka okretao ka sudijama jer je bio na ivici ofsajda, ali nije svirana nedozvoljena pozicija jer je Silas ostao najbliži svom golu.

18:59h

13. minut - Lep pas i ideja Silasa sa desnog boka, ali je Vanderson u šesnaestercu bio brži od Dalsija. Posle kornera bez opasnosti za Monako.

18:55h

9. minut - Tilo Kerer je šutirao glavom pored stative posle kornera domaćina.

Adolf Hiter, trener Monaka na utakmici protiv Crvene zvezde
Adolf Hiter, trener Monaka na utakmici protiv Crvene zvezdefoto: Starsport©
18:53h

7. minut - Dalsio je na terenu umesto Duartea.

18:51h

6. minut - Bruno Duarte ima problem sa zadnjom ložom, a po snimku, medicinska ekipa pokazala je da ne može da nastavi meč.

Vladan Milojević, trener Crvene zvezde na utakmici protiv Monaka
Vladan Milojević, trener Crvene zvezde na utakmici protiv Monakafoto: Starsport©

Posle toga je Timi Maks Elšnik izveo drugi korner posle kog je Piter Olajinka šutirao glavom pravo u Radoslava Majeckog.

Izmena: 19:27h
18:49h

4. minut - Ben Segir je ostao sam kao duh, ali je šutirao preko gola.

Izmena: 18:54h
18:47h

2. minut - Silas je izborio prvi korner. Iz ugla je centirao Timi Maks Elšnik, ali je u skoku faul napravio kapiten Uroš Spajić.

Izmena: 19:21h
18:43h

1. minut - Počeo je duel na stadionu Luj II.