Fudbaleri Crvene zvezde, Foto: Starsport©

Crveno-beli u problemu

Objavljeno: 17:37h

Jedan od rivala Crvene zvezde u ligaškom delu Lige šampiona biće i ekipa Monaka.

Ekipa iz Monte Karla blista na startu sezone.

Pre nekoliko dana četa Adija Hitera savladala je Barselonu rezultatom 2:1, a sada je na domaćem terenu savladan i Avr rezultatom 3:1.

Monako je tako posle pet kola na deobi prve pozicije sa PSŽ-om, a oba tima imaju 13 bodova i dalje ne znaju za poraz.

Hiter je dosta promenio tim u odnosu na duel sa Barseom, ali i to je bilo dovoljno da se upišu tri boda.

Džordan Teze pogodio je za 1:0 u 9. minutu, a Daler Kuzjaev je gostima doneo izjednačenje u 30. minutu.

Utakmica je bila rešena u razmaku od četiri minuta sredinom drugog dela igre. Elis Ben Segir je u 66. minutu postigao gol za 2:1, da bi četiri minuta kasnije Folarin Balogun postavio konačnih 3:1.

Monako će za tačno mesec dana na svom terenu u Monte Karlu dočekati Crvenu zvezdu i nema sumnje da srpskog šampiona čeka pravi pakao i vraški težak posao.