Zvezdo, stiže ti moćna Barselona! Lagana četvorka protiv Đirone - povredio se jedan od najboljih (Foto)
Slavlje fudbalera Barselone protiv Đirone, Foto: EPA/DAVID BORRAT

5. KOLO PRIMERE

Dominacija izabranika Hansija Flika

Crvena zvezda će u Ligi šampiona dočekati Benfiku, PSV, Štutgart i Barselonu, a gostovaće Interu, Monaku, Jang bojsu i Milanu.

Fudbaleri Barselone pobedili su Đironu na gostovanju sa 4:1 u petom kolu španske Primere.

Lamin Jamal je obeležio prvo poluvreme pošto je bio dvostruki strelac u 30. i 37. minutu. Dani Olmo se upisao u strelce u 47. minutu.

U 61. minutu se povredio Dani Olmo i morao je da izađe sa terena, dok će čelnici Barselone morati da brinu zbog peha ofanzivca.

Pedri je povisio na 4:0 u 64. minutu, a konačan rezultat postavio je Kristijan Stuani na 10 minuta do kraja susreta.

Katalonci su utakmicu završili sa igračem manje jer je Feran Tores dobio crveni karton u 86. minutu.

Izabranici Hansija Flika nastavljaju da dele lekcije pošto imaju svih pet trijumfa uz 17 datih i primljena četiri gola.