Onanin odbranjeni penal, a onda dva gola Junajteda za šest minuta u Sautemptonu (Foto)
Slavlje fudbalera Mančester junajteda, Foto: James Marsh / Shutterstock Editorial / Profimedia

4. KOLO PREMIJER LIGE

Domaćin meč završio sa igračem manje

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su Sautempton u gostima sa 3:0 u prvoj utakmici četvrtog kola engleske Premijer lige.

Povratnik u elitni rang mogao je da povede u 33. minutu sa penala, ali je Andre Onana odbranio udarac Kamerona Arčera.

"Crveni đavoli" su na krilima te intervencije Kamerunca za šest minuta došli do 2:0 golovima Matijasa de Lihta u 35. i Markusa Rašforda u 41. minutu.

Domaćin je ostao sa igračem manje u 79. minutu jer je direktan crveni karton dobio Džek Stivens.

Konačan rezultat postavio je Alehandro Garnaćo u šestom minutu nadoknade drugog poluvremena.