Dragan Stojković Piksi, Foto: EPA/MAX SLOVENCIK

uf...

Pitanje na koje niko nema odgovor...

Objavljeno: 20:40h

Fudbaleri Al Hilala savladali su Al Nasr rezultatom 4:1 u finalu i tako osvojili Superkup Saudijske Arabije.

Kristijano Ronaldo je doneo vođstvo svom timu u samom finišu poluvremena.

Već početak drugog dela igre, doneo je novi pogodak, ali sada izjednačujući u režiji srpskog tandema Mitrović - Sergej.

Sergej Milinković Savić
Sergej Milinković Savićfoto: EPA/STR

Sergej Milinković-Savić je nakon sjajne kombinacije sa Aleksandrom Mitrovićem postigao pogodak i poravnao rezultat u 55. minutu meča.

Nedugo zatim, Al Hilal dolazi do potpunog preokreta na utakmici, i opet zahvaljujući Srbinu.

Mitrović dolazi do drugog gola ove sezone nakon što je na sjajan način iskoristio pas Nevesa i zatresao mrežu protivnika.

Nakon samo 6 minuta, srpski golgeter postiže još jedan gol zaredom i povećava prednost svoje ekipe na 3:1.

Asistenciju je ovoga puta upisao Malkom.

Aleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrovićfoto: Fayez NURELDINE / AFP / Profimedia

U 72. minutu isti igrač se sada upisuje i u strelce, nakon što je prethodno asistirao Mitroviću za pogodak.

Do kraja duela, više nije bilo govlova, pa su tako Sergej i Mitrović došli do prvog trofeja ove sezone sa Hilalom.

Glavno pitanje jeste šta se dešava sa Milinkovićem, zašto u Arabiji pruža fenomenalne partije, a u dresu Srbije ništa ne prikaže na terenu..

Na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj je bio očajan...

Sergej Milinković Savićfoto: Starsport

Definitivno, jedan od, ako ne i najgori fudbaler u dresu ''orlova'...