Mariborska tragedija Vojvodine! Novosađani poraženi sa igračem manje u poslednjoj sekundi (Foto)
Fudbaleri Vojvodine, Foto: Starsport

KVALIFIKACIJE ZA LIGU KONFERENCIJA

Revanš je 15. avgusta od 20 časova na stadionu TSC arena u Bačkoj Topoli

Veljko Petrović

Fudbaleri Vojvodine poraženi su od Maribora sa 1:2 kao gosti u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Izabranici Božidara Bandovića doživeli su "tragediju" na Ljudskom Vrtu jer su izgubili u 98. minutu sa igračem manje!

Čuveni Josip Iličić je promašio penal u 59. minutu, tačnije Lazar Carević mu je odbranio udarac, ali je iskusni napadač naleteo na odbitak i pogodio.

Slobodan Medojević, povratnik u redove Novosađana dobio je direktan crveni karton u 71. minutu, ali je osam minuta kasnije izjednačio Kaleb Zadi Seri!

Ipak, kada se činilo da će biti nerešeno na kraju, El Arbi Hilel Sudani pogodio je u poslednjoj sekundi, tačnije u pomenutom 98. minutu za trijumf.

Revanš je 15. avgusta od 20 časova na stadionu TSC arena u Bačkoj Topoli.