Fudbaleri Partizana, Foto: Starsport©

2. kolo superlige Srbije

Parni valjak je vladao terenom svih 90 minuta

Objavljeno: 21:55h

Fudbaleri Partizana demolirali su Jedinstvo Ub sa 4:0 u okviru drugog kola Superlige Srbije.

Prvi gol, pao je već u 2. minutu susreta. Natho je doneo prednost Parnom valjku sa bele tačke u svom stilu.

Detalj sa meča drugog kola Superlige Srbije između Partizana i Uba
Detalj sa meča drugog kola Superlige Srbije između Partizana i Uba foto: Starsport©

Crno-beli su duplirali vođstvo u 27. minutu golom Nemanje Trifunovića na asistenciju Đorđa Jovanovića.

Do kraja prvog poluvremena, pogotka nije bilo, pa su tako izabranici Aleksandra Stanojevića na odmor otišli sa dva gola prednosti.

Samo što je počeo drugi deo igre, Partizan dolazi do 3:0 pogotkom Đorđa Jovanovića, koji se ovog leta vratio u Parni valjak.

Konačnih 4:0, postavio je isti igrač 13. minuta kasnije.

Naredni meč u Superligi Srbije, crno-beli igraju 3. avgusta kada će dočekati ekipu Železničara iz Pančeva.

Početak tog duela, zakazan je za 15 sati.