Fudbaleri Partizana pred utakmicu sa Dinamo Kijevom, Foto: Starsport

UDAR NA CRNO-BELE!

"Parni valjak" na tapetu

Veljko Petrović

Fudbaleri Partizana izgubili sa 2:6 od Dinamo Kijeva u poljskom Lublinu u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

So na ranu crno-belima je "sipao" kruševački Napredak provokacijom na društvenoj mreži X.

- Zna li se, možda, kako se završio drugi set sinoć - napisali su "čarapani" aludirajući da je "parni valjak" poražen teniskim rezultatom.

Ostaje nejasna poruka Napretka kojem je Partizan ustupio svoj stadion kao domaći na korišćenje, dok se kruševački dom Mladost renovira

Upravo su se crno-beli i "čarapani" sastali u petak u prvom kolu nove sezone Superlige Srbije i gol odluke dao je Mateus Saldanja u 95. minutu.