Katastrofa Partizana za samo 5 minuta! Amaterska igra crno-belih, Jovanović ostavljen na vetrometini
Aleksandar Jovanović, Foto: Starsport

potop

Primili 3 gola u finišu prvog poluvremena

Objavljeno: 21:06h

Fudbaleri Dinama iz Kijeva posle prvog poluvremena vode sa 3:1 protiv Partizana, u utakmici 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Poveli su crno-beli golom Mateuša Saldanje sa penala u 21. minutu, ali je u finišu prvog dela igre usledio potpuni preokret.

Mikola Šaparenko je doneo izjednačenje Dinamu 1:1 u 40. minutu, a samo tri minuta kasnije je došlo do preokreta.

Očajna reakcija odbrane crno-belih, lopta je stigla do Volodimira Bražka koji je savladao Jovanovića.

Jedva su čekali crno-beli kraj prvog poluvremena, ali su ponovo olako dozvolili rivalu prednost i primili i treći gol u nadoknadi.

Ovoga puta je Oleksandr Karavaev savladao Jovanovića.

Zaista amaterska igra izabranika Aleksandra Stanojevića...