Suze Lionela Mesija na klupi posle izlaska iz igre zbog povrede, Foto: CHARLY TRIBALLEAU / AFP / Profimedia

ŠOK!

Kapiten je uplakan napustio igru u 66. minutu

Veljko Petrović

Fudbaleri Argentine odbranili su trofej na Kopa Amerika pošto su u finalu pobedili Kolumbiju sa 1:0 posle produžetaka.

Osim kašnjenja od 82 minuta, utakmicu je obeležio i kapiten Lionel Mesi pošto je u suzama napustio igru u 66. minutu zbog povrede.

Faktički se sam povredio posle jednog pada i pretrpeo je brojne udarce, a fotoreporteri su usnimili trenutak kada je izuo čarapu.

Na istom se vidi kako mu je zglob poprilično natekao i povreda trenutno ne deluje nimalo naivno.

Ostaje da se vidi kada će se jedan od najboljih fudbalera svih vremena vratiti na teren, a finale je igrano u Majamiju gde on brani boje Intera.

Leo je na Kopa Amerika upisao samo jedan gol, a rekorder je i po broju nastupa (187) i pogodaka (109).