Fudbaleri Crvene zvezde, Foto: FOTO: FK Crvena zvezda

Katastrofa: Zvezda dobila užasne vesti!

Crveno-beli u nebranom grožđu

Objavljeno: 22.09.2024. 21:00h > 21:02h

Posle lagane pobede Monaka, još dva rivala Crvene zvezde u Ligi šampiona imala su nedelju iz snova.

Prvo je Štutgart ponizio na svom terenu Borusiju Dortmund u okviru 4. kola Bundeslige rezultatom 5:1.

Vicešampion Nemačke odigrao je maestralan meč i u svakom parametru nadigrao velikana sa Vestfalena.

Štutgart je već posle 21 minuta imao 2:0. Prvo je Deniz Undav u 4. minutu pogodio za 1:0, a potom je u 21. reprezentativac Bosne i Hercegovine Ermedin Demirović povisio na 2:0.

U 62. minutu bilo je 3:0 posle gola Enca Miloa. Uspeo je Dortmund da smanji u 75. preko Serhua Girasija, ali uzalud.

El Bilal Ture i Undav do kraja meča donose Štutgartu ogromnih 5:1.

Istim rezultatom slavio je i najzvučniji Zvezdin rival u Ligi šampiona, ekipa Barselone.

Izabranici Hansija Flika bili su desetkovani na gostovanju Viljarealu, ali i pored toga savladali su Žutu podmornicu rezultatom 5:1.

Robert Levandovski u 20. i 35. minutu donosi 2:0 gostima sa Nou Kampa, a Ajoze Perez u 38. minutu smanjuje na 2:1.

Početkom drugog dela igre Viljarealu je po drugi put na meču poništen gol zbog ofsajda, a Barsa je to iskoristila da preko Pabla Torea stigne do 3:1.

Levandovski je potom promašio penal u 66. minutu, a do kraja meča dva gola je postigao Rafinja za ubedljvih 5:1.

Nema sumnje da Zvezdu čeka mnogo težak posao protiv Monaka, Štutgarta i Barselone.