Moćna predstava Pešićeve Srbije pred put na OI: Adetokumbo i Grci ponovo nastradali u Areni, Bogdanović perfektan

Tok meča mogli da pratite uživo na našem sajtu

Objavljeno: 22.07.2024. 21:54h > 22:05h
21:14h

25. minut - Jokić promašuje pod košem, Moraitis kažnjava novom trojkom! Petrušev polovičan sa linije penala 60:50

21:13h

24. minut - Nova trojka kapitena Srbije! Vraća Vokap ekspresno 59:47

21:12h

23. minut - Strašan potez Jokića 56:44

21:11h

22. minut - Pročitali su Grci napad našeg tima, Vokap poentira posle kontre! Nova trojka za Srbiju, ovog puta Petrušev.

Vraća Papajanis 54:44

21:09h

21. minut - Počelo drugo poluvreme! 3/3 šutira kapiten Srbije trojke. Sjajan početak drugog poluvremena 51:39

20:49h

20. minut - Jokić vraća loptu u koš posle promašaja Bogdanovića. Poeni Papanikolaua sa druge strane.

U padu pogađa Avramović na isteku napada posle sjajne akcije našeg tima!

Kraj prve četvrtine 48:39

20:44h

18. minut - Adetokumbo polovičan sa linije penala. Sjajno je kružila lopta i na kraju stigla do Avramovića koji pogađa za 3. Espresno vraćaju Grci 41:35

20:43h

17. minut - Petrušev prekida seriju Grčke 37:30

20:41h

16. minut - Trojka Papanikolaua, pokušao je Micić da vrati sa velike udaljenosti i nije uspeo. To kažnjava Vokap. 34:30

20:36h

15. minut - Adetokumbo ponovo zaustavljen, ali ovog puta faulom.

Šta se ovo događa? Sudija je pokazao po tehničku za oba selektora. Verotano je u pitanju bila preterana reakcija, mada se ništa nije videlo u  prenosu. 34:25

20:33h

14. minut - Kakva akcija Micića i Plavšića koji snažno zakucava. 34:23

20:31h

13. minut - Milutinov ugasio svetlo Adetokumbu! Nažalost, nismo uspeli da profitiramo iz narednog napada.

Oba bacanja promašuje Adetokumbo 32:23

20:29h

12. minut - Strašno zaklucavanje Adetokumba. Sjajno Milutinov beleži nove poene.

Gudurić pogađa iz nezgodne situacije 30:23

20:28h

11. minut - Ponovo odlično skače Milutinov i ponovo je na liniji penala. 28:21

20:19h

10. minut - Šta je pogodio Gudurić na isteku napada, ali ipak koš ne važi! Sjajna akcija Grka i poeni Kalaicakisa.

Preterali su naši sada sa timskom igrom, Milutinov na liniji penala, ali ponovo polovičan. Larencakis pogađa uz faul.

Kraj prve četvrtine 26:21