Danska - Srbija, Foto: Bernd Feil/M.i.S. / imago sportfotodienst / Profimedia/montaža

EURO 2024

BEZIDEJNA SRBIJA ZAVRŠILA SA EVROPSKIM PRVENSTVOM! "Orlovi" očajni, spori i traljavi...(VIDEO/FOTO)

Tok utakmice mogli ste da pratite na portalu Espreso iz minuta u minut

Objavljeno: 25.06.2024. 22:55h > 23:30h
22:05h

47. minut - Izvršio je pritisak Mitrović, mogla je to da bude šansa za Srbiju. Vestergard je uspeo da skine loptu ispred napadača naše reprezentacije.

Aleksandar Mitrović i Janik Vestergard na utakmici Danske i Srbijefoto: EPA/RONALD WITTEK
22:00h

46. minut - U igru ulaze kapiten Dušan Tadić i Luka Jović. Izašli su Lazar Samardžić i Nemanja Gudelj.

Lazar Samardžić (desno) na utakmici Danske i Srbijefoto: EPA/MOHAMED MESSARA

Kod Danaca je izašao Vind, a ušao Skov Olsen.

21:47h

Kraj prvog poluvremena bez golova.

Izmena: 21:51h
21:43h

39. minut - Ponovo sreća za Srbiju! Vind je šutirao visoko preko prečke posle odbijene lopte u kaznenom prostoru "orlova."

21:33h

32. minut - Ostao je sam Hojlund. Šutirao je sa desne strane iskosa, ali je Rajković bio siguran.

Detalj sa utakmice Danske i Srbijefoto: EPA/MOHAMED MESSARA
21:31h

30. minut - Druga javna opomena kod Danaca. Sada je sankcionisan Hjulmand zbog faula nad Strahinjom Pavlovićem.

Izmena: 21:50h
21:28h

27. minut - Žuti karton za Vinda zbog faula nad Pavlovićem.

21:26h

23. minut - Ušla je lopta u naš gol posle kornera Eriksena. Ipak, kod centaršuta je lopta izašla van terena, a i Rajkovića je faulirao Vind.

Trenutak kada je Danska dala gol, ali je pored lopte u autu, fauliran i Predrag Rajkovićfoto: EPA/MOHAMED MESSARA
21:22h

22. minut - Pogrešio je Ilić i lopta je stigla do Eriksena koji je šutirao sa distance, ali brani Rajković.

21:17h

16. minut - Desni bek Bah pobegao je Živkoviću i zakačio je loptu posle centaršuta Melea, ali lopta odlazi pored stative.

21:04h

4. minut - Žuti karton dobio je Nikola Milenković. Ruku na srce, prestrogo. Naš defanzivac je povlačio Rasmusa Hojlunda za dres.

Duel Nikole Milenkovića i Rasmusa Hojlunda na utakmici Danske i Srbijefoto: EPA/RONALD WITTEK
20:52h

1. minut - Momci, srećno i obradujte naciju!

Fudbaleri Srbije pred susret sa Danskomfoto: EPA/ANNA SZILAGYI
Izmena: 21:15h