Gol Luke Jovića, Foto: THOMAS KIENZLE / AFP / Profimedia

grupa c evropskog prvenstva

ČUDESNI LUKA JOVIĆ OŽIVEO SRBIJU GOLOM POSLEDNJOJ SEKUNDI: "Orlovi" izbegli DEBAKL protiv Slovenaca

Tok meča ste mogli da pratite uživo na našem sajtu

Objavljeno: 20.06.2024. 15:46h > 17:22h
16:11h

54. minut - Žuti karton za Lukića zbog starta nad Stojanovićem.

16:07h

50. minut - Nastavlja Srbija sa napadima, ponovo je u šansi bio Mitrović, pokušao je glavom, ali lopta je otišla preko gola.

16:07h

48. minut - Umalo autogol Bijola, biće korner za Srbiju.

16:04h

47. minut - Nova šansa za Mitrovića kome je Tadić poslao sjajnu loptu, ali ponovo brani Jan Oblak! Ovo je bila najlepša akcija našeg tima, ali ništa od gola.

16:02h

46. minut - Počinje drugo poluvreme. Gaćinović menja Mladenovića.

15:45h

45. minut - Igraće se minut nadoknade. Prebrzo izveden korner naše selekcije. Kraj prvog poluvremena.

Izmena: 16:09h
15:40h

42. minut - Najbolja šansa na meču za Srbiju, Mitrović nije uspeo da matira Oblaka posle centaršuta Živkovića. Dosta sreće su sada imali Slovenci, ali mora se odati priznanje golmanu Atletiko Madrida.

15:37h

38. minut - Umalo da Slovenci povedu. Prvo nas je spasila stativa posle šuta Elšnika koji se prošetao do ivice šesnaesterca, a posle odbitka je bio neprecizan Šeško.

15:31h

31. minut - Prvi korner za meču za Srbiju, Tadić je uputio dobar udarac, ali niko od naših igrača nije uspeo da zahvati loptu. Najbliži je bio Mitrović, ali mu je Mlakar zasmetao.

15:27h

27. minut - Prvi šut za reprezentaciju Srbije u okvir gola. Vlahović je pokušao glavom nakon što ga je uposlio Ilić, ali je Oblak pravovremeno reagovao!

15:24h

25. minut - Žuti karton za Mladenovića!

15:23h

23. minut - Novi centaršut Janže, ali ovog puta prejako, lopta je otišla pravo u ruke Rajkovića.

15:20h

20. minut - Lako Slovenci stižu blizu gola, tri napada zaredom uspevaju da dođu do polu-šansi, ali srećom nemaju igrača koji pravi razliku u ovim mometima.

15:18h

19. minut - Nervozna igra Srbije, nepovezana dodavanja bez konkretne ideje. S druge strane Slovenciji mirniji.

15:16h

17. minut - Rizičan potez Lukića, krenuo je glavom na loptu, dok je igrač Slovenije krenuo nogom, srećom nije došlo do povrede.