Nemačka - Škotska, Foto: Action Press / Shutterstock Editorial / Profimedia

KAKVI NEMCI, STRAŠNI NEMCI: Škoti nastradali na otvaranju EP, "panceri" pokazali ko je gazda u Minhenu

Tok meča ste mogli da pratite uživo na našem sajtu

Objavljeno: 14.06.2024. 22:55h > 23:39h
21:42h

40. minut - Potpuna dominacija Nemaca u ovim momentima.

21:27h

25. minut - Ipak ništa od penala, samo slobodan udarac za Nemce. Haverc je šutirao, ali nije bio precizan, golman Škota je bio dobro pozicioniran.

21:25h

24. minut - Ništa Škoti nisu pokazali u dosadašnjem toku meča.

21:20h

19. minut - GOOOOOOOOOOOOOOL! Musijala donosi velikih 2:0 Nemcima! Bila je ovo sjajna akcija domaćih, Haverc je izbacio svog čuvara, dodao Musijali koji postiže prelep gol.

21:12h

10. minut - GOOOOOOOOOOOL! Nemci vode 1:0, strelac je Virc! Lopta je prevarila golmana Škotske i od stative se odbila u mrežu. Kimih je na sjajan način proigrao Virca koji postiže prvi gol na EURO 2024!

Florijan Vircfoto: Jose Breton/NurPhoto/Shutterstoc / Shutterstock Editorial / Profimedia
21:10h

9. minut - Nemci drže loptu u svojim nogama, nema ozbiljnijih šansi, od one sa samog starta meča.

21:03h

2. minut - Sjajna šansa za Nemce već na samom početku, ali je golman Škota pravovremeno reagovao

21:01h

1. minut - Počeo je meč na Alijanc areni!

20:55h

Timovi su na terenu. Alijanc arena eksplodirala. U toku je intoniranje himni.

20:51h

U toku je ceremonija otvaranja. Spektakularne scene na Alijanc areni.

Domaćin je odao počast legendarnom Francu Bekenbaueru.

20:35h

Srpski zet ne može da dočeka početak meča.

20:33h

Maskota je spremna za početak.

20:30h

Manuel Nojer već obara rekorde, a prvenstvo tek počinje. Nemački golman je izjednačio rekord Lorisa po broju nastupa na najvećim takmičenjima.

19:57h

Fudbaleri Nemačke i Škotske igraju na otvaranju Evropskog prvenstva u fudbalu koje se igra u Nemačkoj.

Očekuje nas spektakl na Alijanc areni koja ima kapacitet 75.000 mesta.

Pre utakmice nas očekuje svečana ceremonija.

U ovoj grupi se nalaze još Mađarska i Švajcarska, pa će biti jako zanimljivo videti ko će proći u narednu fazu takmičenja.