
ANKETA
PITALI SMO VAS DA IZABERETE NAJLEPŠU MINISTARKU U NOVOJ VLADI: Ovako ste glasali, ONA JE ODNELA UBEDLJIVU POBEDU!
Činjenica je da su one za novu Vladu Srbije očigledno odabrane na osnovu svojih sposobnosti i političkih veština, međutim, imaju i "ono nešto" po čemu bi ih velika većina upamtila
Spisak kandidata za novu vladu Srbije je zaključen. Mandatarka Ana Brnabić predstavila je svoj ekspoze i tim, a budući kabinet imaće 29 članova, premijerku, 25 ministara, a na čelu nekih ministarstava naći će se i žene.
"Videćete, od onoga što predlažemo, kao našu 'kvotu', 55 odsto su žene. Verujem u odgovornost žena, u njihovu mudrost, staloženost, stabilnost i da zbog toga možemo da donosimo najvažnije i najzdravije odluke za državu i naše društvo", rekao je tada Vučić.
Naime, kako u našoj Vladi ima visoko pametnih i učenih žena, ne manjkaju ni po lepoti. Činjenica je da su one za novu Vladu Srbije očigledno odabrane na osnovu svojih sposobnosti i političkih veština, međutim, imaju i "ono nešto" po čemu bi ih velika većina upamtila.
Ovako ste glasali za najlepšu ministarku u novoj Vladi.
Jelena Tanasković, ministarka poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede

Dubravka Negre, ministarka rudarstva i energetike

Tanja Miščević, ministarka za evropske integracije

Darija Kisić, ministarka za brigu o porodici i demografiju

Maja Popović, ministarka pravde

Irena Vujović, ministarka za zaštitu životne sredine

Ovo su rezultati ankete:

(Espreso)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!