![Đoković ispao u prvom kolu Tokija!](/data/images/2019/09/12/14/630715_ap-eduardo-munoz-alvarez-01-ap-eduardo-munoz-alvarez_ls.jpg)
Srpski dubl Novak Đoković i Filip Krajinović ispao je od Mata Pavića i Bruna Soareša u prvom kolu Tokija. Hrvat i Brazilac su bili bolji u tri seta rezultatom 6:2, 4:6, 10:4.
Novak i Filip se nalaze i u glavnom žrebu singla, gde ih tek očekuju prvi dueli, a u dublu su odigrali zajedno prvi put od 2015. godine.
![Filip Krajinović](/data/images/2019/07/02/18/588805_epa-srdjan-suki-filip-krajinovic---epa_ff.jpg?ver=1569825566)
U trećem setu, takozvanom super taj-brejku, srpski dubl je napravio prvi mini-brejk i poveo sa 3:2, ali onda izgubio šest poena u nizu, od čega nije mogao da se oporavi.
Pavić i Soareš, četvrti nosioci turnira, u drugoj rundi će igrati protiv boljeg iz duela Rože/Tekau – Inglot/Krajiček.
BONUS VIDEO:
(Espreso.co.rs)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!