Drama i velika šteta za Miomira Kecmanovića (Video)
Miomir Kecmanović, Foto: MATTHEW STOCKMAN / Getty images / Profimedia

US OPEN, 2. KOLO

Veljko Petrović

Miomir Kecmanović poražen je sa 2:3 (6:3,4:6,4:6,6:2 i 5:7) u setovima od Lorenca Musetija u drugom kolu US opena.

Naš Miša je osvojio prvi set, onda je Italijan preokrenuo, ali je usledio novi odgovor Srbina. Bio je bliži pobedi i u odlučujućem setu, ali nije uspeo...

Momak sa Apenina spasio je dve meč lopte pri rezultatu 5:4 i onda je osvojio naredna dva gema i slavio posle tri sata i 50 minuta.

U petom setu je Miomir poveo sa 4:3, a onda i 5:4 i kao što smo rekli imao dve meč lopte, ali se Lorenco nekako izvukao.

Lorenco Museti na meču protiv Miomira Kecmanovića
Lorenco Museti na meču protiv Miomira Kecmanovićafoto: Chryslene Caillaud / Panoramic / Panoramic / Profimedia

Museti je potom posle maratonskog gema i četiri izjednačenja brejkom došao do 6:5 i isti potvrdio za trijumf, a naredni rival biće mu Brendon Nakašima.