Košarkaši pregazili Portoriko: Odbojkašice pale posle nezapamćene drame - katastrofa basketaša

Objavljeno: 00:02h
Završeno
19:54h
19:15h

Odbojkašice Srbije nisu uspele da slave protiv Amerikanki nakon što su nadoknadile zaostatak od dva seta

19:11h

Košarkaši Srbije ubedljivo su savladali selekciju Portorika rezultatom 107:66.

16:53h

Olimpijski komitet Srbije se žalio MOK-u zbog nepravde prema srpskoj bokserki Nataliji Šadrinoj.

15:29h
14:25h

Novak Đoković pobedio je Dominika Kepfera sa 2:0 u setovima, odnosno 7:5 i 6:3 i plasirao se u četvrtfinale teniskog turnira na Olimpijskim igrama.

Novak Đoković na meču protiv Dominika Kepfera
Novak Đoković na meču protiv Dominika Kepferafoto: EPA/DANIEL IRUNGU
13:43h

Srpska bokserka Natalija Šadrina poražena je u četvrtfinalu od Venlu Jang iz Kine i tako je izgubila šansu za medalju.

Naša predstavnica bila je bolja u dve od tri runde, ali je njena protivnica prošla u polufinale na poene i osigurala makar bronzano odličje.

12:46h

Srpski džudista Nemanja Majdov eliminisan je na samom startu od Grkaa Teodorosa Celidisa.

Izmena: 13:43h
11:09h

OVDE možete pratiti uživo tekstualni prenos meča Novaka Đokovića i Dominika Kepfera u osmini finala.

Novak Đoković i Dominik Kepfer
Novak Đoković i Dominik Kepferfoto: EPA/CLIVE BRUNSKILL / POOL
10:35h

Lazar Kovačević je osvojio 5. mesto u polufinalu i plasirao se u finale u disciplini trostav na 50 metara.

Izmena: 11:53h
10:27h

Jovana Arsić bila je prva u skifu u svojoj grupi i boriće se za 13. mesto.

Jovana Arsić
Jovana Arsićfoto: Luis ACOSTA / AFP / Profimedia
09:50h

Lazar Kovačević je osvojio 198 od 200 poena u ležećem stavu i ukupno je treći u kvalifikacijama sa prosečno 9.925 bodova, a osam najboljih ide u finale.

Lazar Kovačević
Lazar Kovačevićfoto: FOTO: OKS
Izmena: 09:54h
09:26h

Lazar Kovačević deli prva četiri mesta posle klečećeg stava sa 9.950 poena, a osvojio je 199 od 200 mogućih bodova.

Izmena: 09:55h
08:28h

Dva Srbina u borbi za fudbalsku medalju u Parizu: Jedan kao selektor, drugi predvodnik na terenu!