!["Sinoć je odigrana jedna od najboljih utakmica naše reprezentacije ikada!" (Foto)](/data/images/2024/08/09/13/1525698_detalj-sa-utakmice-sada-i-srbije-u-polufinalu-olimpijskih-igara-u-parizu-5-2_ls.jpg)
"ogromno hvala"
"Sinoć je odigrana jedna od najboljih utakmica naše reprezentacije ikada!" (Foto)
Još jednom smo pokazali da je Srbija zemlja košarke i da košarkaško rivalstvo iznedrava igrače za najveće domete, napisao je on
Košarkaška reprezentacija Srbije vodila je 37 minuta i imala 17 poena prednosti protiv SAD-a, ali nije uspela da se plasira u finale Olimpijskih igara...
Amerikanci su na jedvite jade srušili "orlove" sa 95:91 i igraće za zlatnu medalju protiv domaćina Francuske.
![Detalj sa utakmice SAD-a i Srbije u polufinalu Olimpijskih igara u Parizu](/data/images/2024/08/09/13/1525697_detalj-sa-utakmice-sada-i-srbije-u-polufinalu-olimpijskih-igara-u-parizu-5_ff.jpg?ver=1723203745)
Ostoja Mijailović, predsednik KK Partizan gledao je utakmicu iz prvog reda, a dan kasnije oglasio se na društvenoj mreži X.
- Sinoć je odigrana jedna od najboljih utakmica naše reprezentacije ikada! Još jednom smo pokazali da je Srbija zemlja košarke i da košarkaško rivalstvo iznedrava igrače za najveće domete! Čestitke momci na velikoj borbi i jedno ogromno hvala na ponosu koji zbog vas Srbija oseća - napisao je Mijailović.
Izabranici Svetislava Pešića boriće se za bronzu protiv Nemačke u subotu u reprizi finala Svetskog prvenstva 2023. godine kada su slavili "panceri."
Bonus video:
(Espreso/Espreso sport)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!