EPILOG CIRKUSA SE I DALJE NE ZNA! Sudije odsvirale kraj, Zvezda čekala, igrači Partizana odavno otišli kući (VIDEO)
Košarkaši Crvene zvezde, Foto: Starsport

šta reći?

Neverovatno veče u Beogradskoj areni

Objavljeno: 23:22h

Druga utakmica finalne serije Košarkaške lige Srbije prekinuta je pri rezultatu 57:45 u korist Partizana protiv Crvene zvezde.

Razlog je vređanje Vesne Čović, supruge Nebojše Čovića, predsednika Crvene zvezde od strane Grobara, a igrači gostiju napustili su parket.

Iako je bilo najava da će se meč nastaviti u četvrtak uveče, onda da će to ipak biti odmah večeras, prvo su se igrači crveno-belih vratili na parket.

Sudije su se takođe pojavile na terenu, čekalo se još osam minuta, a košarkaši Partizana se nisu pojavili.

Ipak, od igrača crno-belih, jedino je ostao Džejlin Smit koji je razgovarao sa Trejem Tompkinsom iz redova večitog rivala.

Negde oko 22.30 među prvima je otišao Aleksa Avramović, potom Danilo Anđušić, Ognjen Jaramaz i drugi...

Kada je sat otkucao predviđenih 15 minuta, arbitri su odvirali kraj, a košarkaši Crvene zvezde su se pozdravili na centru i napustili parket.

Epilog cirkusa se i dalje ne zna... Pehar je spakovan...