![NERASKIDIVA LJUBAV: Jovetić donirao novac za košarkaški klub Partizan!](/data/images/2023/05/08/13/1369523_jovetic-1_ls.jpg)
UKLJUČIO SE U AKCIJU
NERASKIDIVA LJUBAV: Jovetić donirao novac za košarkaški klub Partizan!
Mnogi bi voleli da crnogorski reprezentativac poslednje sezone igračke karijere odigra u dresu tima iz Humske ulice
Bivši fudbaler Partizana Stevan Jovetić pokazao koliko mu znače crno-beli uplativši 10.000 evra košarkaškom klubu kao pomoć za otplatu duga prema državi.
Jovetić (33) trenutno brani boje Herte, a kako mu ugovor ističe krajem juna i biće slobodan u izboru nove sredine, mnogi bi voleli da poslednje sezone igračke karijere odigra ponovo u Partizanu, odakle je sa 18 godina otišao u Fiorentinu.
Jovetić je samo jedan od fudbalera koji se velikim priligom uključio u akciju "Jedan Partizan imamo" koju je pokrenula košarkaška sekcija zbog otplate poreskog duga prema državi.
![Stevan Jovetić](/data/images/2023/05/08/13/1369531_jovetic-2_ff.jpg?ver=1683544637)
Pored Jovetića pomoć su uplatili Vuk Rašović, Vladimir Stojković, Miloš Jojić, Aleksandar Mitrović, Marko Jevtović...
(Espreso/24 sedam)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!