![PARTIZAN OSTAO BEZ NAJBOLJEG: Stanojević saznao teške vesti, ogromna dilema za trenera crno-belih!](/data/images/2020/11/20/18/849413_partizanzvezdaderbi84784_ls.jpg)
problem
PARTIZAN OSTAO BEZ NAJBOLJEG: Stanojević saznao teške vesti, ogromna dilema za trenera crno-belih!
Videćemo šta će izabrati
Aleksandar Stanojević je saznao loše vesti pred meč sa Proleterom: Filip Stevanović je doživeo lakšu povredu i neće moći da pomogne ekipi u meču 15. kola Superlige Srbije, prenosi Telegraf.
Najbolji "bonus fudbaler" crno-belih ima probelma sa primicačom, pa će sigurno propustiti meč sa Proleterom, koji je na programu u subotu od 16 časova.
Pred Stanojevićem je velika dilema ko će biti drugi "bonus", pored Svetozara Markovića koji će se sigurno naći u startnih 11.
![](/data/images/2020/10/30/08/838447_partizanzvezdaderbi84904_ff.jpg?ver=1605892360)
Strateg crno-belih ima dva rešenja ispred sebe. Aleksandar Popović na golu ili Lazar Pavlović u veznom redu je pitanje o kojem razmišlja Stanojević pred meč sa Novosađanima.
Bonus video:
(Espreso.co.rs)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!