![ODE JOŠ JEDAN IZ ZVEZDE: Postignut dogovor o selidbi na ostrvo!](/data/images/2018/06/23/14/388215_fk-crvena-zvezda-nikola-stojiljkovic-branko-jovicic-filip-stojkovic_ls.jpg)
Rasterećenje igračkog kadra
ODE JOŠ JEDAN IZ ZVEZDE: Postignut dogovor o selidbi na ostrvo!
Karijeru će nastaviti na "rajskim ostrvima" Sredozemnog mora
U Crvenoj zvezdi nastavljaju sa rasterećivanjem igračkog kadra s obzirom da ih u prolećnom delu sezone očekuje daleko manji broj utakmica, a poslednji u nizu koji će napustiti Marakanu je Nikola Stojiljković.
Nije nikakva tajna da se prethodnih dana pregovaralo oko pozajmice svojevremenog reprezentativca Srbije španskoj Majorci, a kako saznaje "Mozzart sport" dogovor je postignut.
![Nikola Stojiljković je pao u senku Bena, Boaćija i Pavkova](/data/images/2018/11/21/17/465037_nikola-stojiljkovic_ff.jpg?ver=1547321621)
Pregovori su uspešno privedeni kraju i napadač koji je u Srbiji bio na jednogodišnjoj pozajmici iz Brage, sada će na novu pozajmicu, ali šestomesečnu, na Balearska ostrva.
Stojiljković je u Zvezdi zarađivao 35.000 evra mesečno. Član Segunde nije mogao toliko da se isprsi, pristao je na 25.000, a crveno-beli će nastaviti da plaćaju još 5.000. Preostalih 5.000, nekadašnji napadač Čukaričkog, navodno, spreman je da "oprosti", tako da će u Majorki do proleća imati veću minutažu, a samo 5.000 evra manju mesečnu platu.
BONUS VIDEO:
(Espreso.co.rs / Izvor: Mozzartsport.com)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!