![Partizan prodao Abubakara klubu koji trenira bivši strateg Zvezde! (VIDEO)](/data/images/2016/02/05/10/8920_img-1454663591_ls.jpg)
potreban je novac
Partizan prodao Abubakara klubu koji trenira bivši strateg Zvezde! (VIDEO)
Crno-beli su prihvatili ponudu Čančung Jataija u visini od 1.200.000 evra
Objavljeno:
10:18h
Činjenica da Andrija Živković neće produžiti ugovor sa Partizan i da će crno-beli morati da plate penala u visini od 2.500.000 evra, naterala je čelnike kluba iz Humske na radikalan potez, a to je prodaja jednog od najboljih igrača Abubakar Oumarua. Kako prenosi Mocartsport, Partizan je prihvatio ponudu Čančung Jataija u visini od 1.200.000 evra. Ovaj kineski klub trenira nekadašnji trener Crvene zvezde, Slaviša Stojanovića.
Sjajni napadač je u Humsku stigao proteklog leta. MocartsportUz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!