Samo tri trenera vode svoje klubove otpočetka sezone u Superligi Srbije (Foto)
Vladan Milojević i Feđa Dudić, Foto: Starsport

retki primeri

Samo tri trenera vode svoje klubove otpočetka sezone u Superligi Srbije (Foto)

Kako stvari stoje, verovatno će tu i ostati, iako je u našem prvenstvu sve moguće

Objavljeno:

Nenad Lalatović je podneo ostavku na mesto trenera Vojvodine, dok je isto to uradio i Nikola Drinčić u Radničkom iz Niša.

Pre njih rastali su se Jovan Damjanović i TSC, a danas se dogodio nastavak "seče" trenera u Superligi Srbije.

Nikola Drinčić
Nikola Drinčićfoto: Starsport©

Bez šefa struke ostao je Napredak pošto Slavoljub Đorđević više nije trener Kruševljana.

Treba podsetiti da je Slavko Matić preuzeo TSC, dok je na njegovo mesto u Tekstilac došao Bojan Krulj.

Slavko Matić
Slavko Matićfoto: Starsport©

Otpočetka sezone, samo tri trenera su na klupi i kako stvari stoje, verovatno će tu i ostati, iako je u našem prvenstvu sve moguće.

To je prvo Vladan Milojević koji je uveo Crvenu zvezdu u Ligu šampiona, vodi tim ka osmoj uzastopnoj tituli i četvrtoj duploj kruni zaredom.

Vladan Milojević
Vladan Milojevićfoto: Starsport©

Zatim Simo Krunić koji je OFK Beograd vodio i u Srpskoj ligi Beograd i Prvoj ligi Srbije, odnosno trećem i drugom rangu.

Simo Krunić
Simo Krunićfoto: Starsport©

I za kraj, Feđa Dudić, čovek koji je Radnički iz Kragujevca podigao na evropski nivo i trenutno je treći na tabeli.

Bonus video:

Error in getting video.

00:47

Milojević o sastavu Zvezde za Milan

(Espreso/Espreso sport)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.