
PROBLEM ZA BLAGOJEVIĆA
Partizanov crni niz se produžio, a večiti derbi "iza ugla" (Video/Foto)
Crno-beli u ogromnom problemu pred uskoro gostovanje Crvenoj zvezdi
Crvena zvezda ima 21 bod više od Partizana i na pragu je osme uzastopne titule šampiona Srbije, ali to nije sve.
Novi trener Srđan Blagojević nije uspeo da prekine crni niz nekada "parnog valjka" u Superligi Srbije.

Kapiten Aleksandar Jovanović i saigrači u poslednjih pet prvenstvenih utakmica imaju samo jednu pobedu uz tri remija i jedan poraz.
Dva puta su bili kobni igrači Spartaka iz Subotice pošto su kod kuće pobedili 2:1 posle preokreta, dok su u gostima na debiju Blagojevića ispustili 2:0 za 2:2.
Po jedan bod osvojen je pre tri dana u remiju bez golova protiv Vojvodine u Novom Sadu i kod kuće sa IMT-om - 1:1.
Jedino je Radnički iz Niša kapitulirao minimalno na svom Čairu kada je Aleksandar Ščekić u petom minutu zatresao mrežu.

Heroj je u nastavku ispao i Aleksandar Jovanović koji je u 40. minutu odbranio penal Vanji Iliću, a crno-beli su od 54. minuta bili sa igračem manje.
Partizanu ostaje prilika da makar na jedvite jade uđe u formu protiv OFK Beograda 16. februara od 18.30 na stadionu u Humskoj 1.
Sigurno da bi sa pobedom bilo lakše psihički doći na megdan Crvenoj zvezdi 22. februara od 17 časova na stadionu "Rajko Mitić."
Bonus video:
(Espreso/Veljko Petrović)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!