Jedinstvo pokvarilo Lalatovićev povratnički debi u Vojvodini (Video)
Marko Veličković i Nenad Lalatović na utakmici Jedinstva i Vojvodine na Ubu, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 12. KOLO

Sparatak izjednačio protiv OFK Beograda u 94. minutu. Železničar lagano protiv Tekstilca

Nenad Lalatović je treći mandat na klupi Vojvodine započeo remijem od 1:1 sa Jedinstvom na Ubu u 12. kolu Superlige Srbije.

Darko Jevtić doveo je domaćina u vođstvo u 28. minutu, a izjednačio je Marko Veličković u 84. minutu.

OFK Beograd je poveo u devetom minutu iz penala preko Gleofila Fajtera protiv Spartaka na stadionu Kraljevica u Zaječaru.

Ipak, Subotičani se na sever naše zemlje vraćaju sa bodom jer je Andrej Todorovski izjednačio u 94. minutu.

Železničar iz Pančeva je u Bačkoj Palanci savladao Tekstilac iz Odžaka sa 2:0 pogocima u drugom poluvremenu.

Lazar Romanić radovao se u 52. minutu, a Frensis Eze u 94.

U poslednjem duelu ove runde, Novi Pazar u ponedeljak od 16 časova dočekuje Partizan.