Španija vodi, Srbija poklekla posle samo pet minuta (Video/Foto)
Ajmerik Laport slavi gol protiv Srbije, Foto: CRISTINA QUICLER / AFP / Profimedia

LIGA NACIJA, 4. KOLO

Liveblog
21:19h

34. minut - Ojarzabal je probao sa distance, ali sjajna odbrana Rajkovića za korner posle kog nije bilo opasnosti.

21:17h

32. minut - Slab udarac Pavlovića pravo u Raju.

21:15h

28. minut - Srbija ima velikih problema. Martin Zbimendi je šutirao par centimentara iznad prečke.

21:03h

16. minut - Mikel Merino pogađa stativu!

20:57h

8. minut - Raja se kockako sa loptom, natrčao je Joveljić i umalo mu izblokirao deganžiranje na metar od gola.

20:52h

7. minut - Žuti karton za Mikela Ojarzabala.

20:50h

5. minut - GOOOL! Laport! Glavom je pogodio sa druge stative, sa peterca.

20:44h

1. minut - Meč je počeo. Odmah je zapretio Merino, ali je izblokiran. Posle kornera posle udarca glavama, lopta je završila kod Predraga Rajkovića.

19:33h

Evo i izbora Dragana Stojkovića Piksija:

Srbija (3-4-1-1): Rajković - Eraković, Milenković, Pavlović - Nedeljković, N. Maksimović, Zdjelar, Birmančević - Samardžić - Mitrović, Joveljić.

Izmena: 19:36h
19:18h

Poznat je i sastav domaćina, čeka se naš nacionalni tim:

Zanimljivo, u startnih 11 nema nikoga iz Real Madrida, Barselone i Atletiko Madrida.

Izmena: 19:20h
19:14h

Fudbalska reprezentacija Srbije gostuje Španiji od 20.45 u Kordobi u četvrtom kolu A4 Lige nacija.

Пласман обезедио Sofascore

Izabranici Dragana Stojkovića Piksija pokušaće da naprave iznenađenje protiv prvaka Evrope sa kojim su u Beogradu odigrali bez golova.

Obe ekipe imale su dobru uvertiru pred večerašnji meč jer su "orlovi" bili bolji od Švajcarske sa 2:0, dok je "crvena furija" savladala Dansku sa 1:0.