Aleksandar Mitrović i Manuel Akandži u duelu, Foto: Marko Metlas / imago sportfotodienst / Profimedia

liga nacija 3. kolo

Liveblog
21:47h

II POLUVREME 2:0 (1:0)

73. minut - Debi za Andriju Maksimovića, a sa njim na teren ulazi i Jan Karlo Simić, izlaze Aleksandar Mitrović i Kosta Nedeljković.

72. minut - Predrag Rajković brani penal Embolou.

71. minut - Penal za Švajcarsku nakon duela Koste Nedeljkovića i Dana Ndoja.

70. minut - Trostruka izmena Murata Jakina. Izlaze Zeki Amduni, Rikardo Rodrigez i Mihel Ebišer, a ulaze Andi Zećiri, Edmilson Fernandeš i Ulises Garsija.

67. minut - U šansi je sada bio i Samardžić, Švajcarca na konopcima.

66. minut - Spektakularna intervencija Kobela posle šuta Jovića glavom.

62. minut - GOOOOOL - Srbija vodi rezultatom 2:0. Spektakularan pogodak Aleksandra Mitrovića, koji je prvo stigao loptu koja je iulazila u aut, a potom je ušao ka sredini i spektakularnim udarcem savladao nemoćnog Kobela.

Aleksandar Mitrović, Manuel Akandži, Fudbalska reprezentacija Srbije, Fudbalska reprezentacija Švajcarske, Liga nacija

57. minut - Nezaustavljiv je Pavlović, soloprodor i udarac pored gola.

54. minut - Poništen je gol Švajcarske zbog ofsajda.

53. minut - Lukić u suzama izlazi sa terena, menja ga Saša Zdjelar.

50. minut - Saša Lukić se žali na povredu ramena.

47. minut - Sjajno se izborio Luka Jović za priliku, ali ga je zaustavio golman Gregor Kobel.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme, Piksi je na pauzi napravio izmenu i Markom Grujićem zamenio Luku Jovića, dok je Fabijan Rider zamenio Silvana Vidmera u selekciji Murata Jakina.

20:41h

I POLUVREME 1:0

Poluvreme, Srbija vodi rezultatom 1:0.

45. minut - GOOOOOL - Srbija vodi rezultatom 1:0. Autogol je postigao Elvedi!

44. minut - Strahinja Pavlović je probio u svom stilu, a Niko Elvedi ga je zaustavio faulom za žuti karton. Bio je to oštar start s leđa.

38. minut - Tri kornera u minutu za Srbiju.

32. minut - Stopostotnu šansu propuša Bris Embolo. Šutirao je pored gola iz dobre situacije.

23. minut - Srbija za 23 minuta igre ima ukupno 45 uspešnih dodavanja... Silvan Vidmer pravi oštar faul nad Birmančevićem i dobija žuti karton.

Fudbalska reprezentacija Srbije

16. minut - Konačno jedan dobar napad Srbije, ali je Veljko Birmančević slabo šutirao.

14. minut - Švajcarci napadaju, Srbija se grčevito brani.

5. minut - Opasan napad gostiju, ali su iz svega dobili samo korner. Švajcarska ima inicijativu na startu meča.

1. minut - Krenuo je meč u Leskovcu.