174. večiti derbi, Foto: Starsport

174. večiti derbi

Liveblog
19:26h

24. minut - GOOOOOOOOOOOOL! Jovanović je pogodio stranu, ali Endiaj je bio neumoljiv. Vodi Zvezda 1:0 u Humskoj.

19:25h

23. minut - Sada je i navijač ušao na teren. Endiaj će šutirati penal.

19:23h

22. minut - Penal za Zvezdu! Kovač je igrao rukom, Simović se konsultovao sa VAR sobom, ali nije bilo previše dileme.

19:21h

20. minut - Novi korner za Zvezdu. Mladi Maksimović pokazuje da nije bez razloga dobio šansu. Sjajno je pronašao Elšnika koji iznuđuje novi prekid. Deluje da je Kovač igrao rukom, čeka se VAR soba!

19:18h

17. minut - Zvezda drži loptu u nogama, ali bez konkretne akcije.

19:13h

11. minut - Nastavlja se pritisak Zvezde!

19:10h

8. minut - Dobra akcija Zvezde po desnom boku, biće prvi korner za goste. Elšnik je poslao dobar centaršut, ali se odbranio Partizan.

19:07h

5. minut - Evo šanse za Zvezdu. Endiaj je sjajno našao Silasa pred samim golom, ali novajlija Zvezde se nije najbolje snašao!

19:06h

4. minut - Fudbaleri Zvezde izlaze visoko i prave dosta problema domaćima. Crveno-beli su ofanzivnije ušli u meč.

19:02h

1. minut - Počeo je meč!

19:01h

Koreografija navijača Crvene zvezde.

Delije, 174. večiti derbi, FK Partizan, FK Crvena zvezda
18:56h

Solidno popunjen stadion Partizana, ali moglo je bolje. Južna tribina je ponovo prazna. Uskoro počinje meč u Humskoj.

18:31h

Izjava Milojevića neposredno pred meč.

- Lakše je kad nemate utakmicu, ali to nema nikakve veze sa današnjom. Znali smo raspored, želeli smo Ligu šampiona... Imali smo manje vremena za oporavak. Mi smo toga svesni, nadam se da smo se i pripremili - rekao je Milojević za "Arenu Sport".

FK Crvena zvezda, Fudbaleri Crvene zvezde, 174. večiti derbi

- Mi uvek imamo neke planove. Mimovića smo sigurno izgubili za neko dugo vreme. Imamo dosta dobrih mladih igrača, dosta plemenitih. Maksimović je supertalentovan. Nije ga Vladan Milojević stavio jer je mlad ili supertalentovan. Pokazao je na treninzima. Tako smo se opredelili, videćemo - dodao je Milojević.

Protivnik?

- Partizan je dobar tim i ne treba mnogo pričati o svemu tome. To su pokazali i kroz igre u Evropi, bez obzira... Sale je dobar trener, posvećen, sa puno strasti, tako i vodi. Očekujem dobar Partizan. Biće trka sa njima za šampionsku titulu. Želim da bude dobra utakmica. Da bude dobar fudbal pre svega- zaključio je Milojević.