OFK Beograd patosirao Partizan u poslednjoj sekundi! (Video/Foto)
Slavlje fudbalera OFK Beograda protiv Partizana, Foto: Starsport©

8. KOLO SUPERLIGE SRBIJE

Crno-beli vodili u dva navrata i na poluvremenu, ali na kraju izgubili

Objavljeno: 21:28h

Fudbaleri Partizana poraženi su od OFK Beograda sa 2:3 na gostovanju na stadionu Kraljevica u Zaječaru u osmom kolu Superlige Srbije.

Crno-beli su poveli golom Aleksandra Filipovića u 15. minutu kada je pogodio glavom posle centaršuta Ibrahima Zubairua.

Tri minuta kasnije, domaćin je izjednačio posle solo akcije Samuela Ovusua kada je pogodio dalji ugao gola Aleksandra Jovanovića.

Aldo Kalulu je u 26. minutu pao u kaznenom prostoru, delovalo je da je povučen, tražio je "parni valjak" penal, ali isti nije dosuđen.

Ibrahim Zubairu je posle asitencije došao do pogotka u 40. minutu posle sjajnog pasa Bibarsa Natha koji je prebacio odbranu "romantičara."

Mogao je tim sa Karaburme da poravna u 43. minutu preko Ovusua, ali je Aleksandar Jovanović nekako skrenuo loptu u korner posle centaršuta.

Đorđe Jovanović je propustio veliku šansu u 59. minutu pošto je Balša Popović odbranio, a posle toga je probao Gajas Zahid neprecizno.

Samuel Ovusu (desno) na utakmici OFK Beograda i Partizana
Samuel Ovusu (desno) na utakmici OFK Beograda i Partizanafoto: Starsport©

OFK Beograd je izjednačio u 86. minutu pošto je Aleksandar Paločević pogodio sa penala, a prethodno je Mario Jurčević igrao rukom.

Kervin Arijaga je 120 sekundi imao odličnu šansu pošto je probao glavom iz peterca, ali je odbranio Balša Popović.

"Romantičari" su šokirali crno-bele i slavili posle vatrenog meča na Kraljevici golom Filipa Stoiljkovića u 96. minutu!

Partizan u narednoj rundi očekuje večiti derbi protiv Crvene zvezde kod kuće, dok OFK Beograd gostuje Železničaru u Pančevu.