Vanja igrač utakmice, Svilar primio gol u 96. minutu (Video)
Vanja Milinković-Savić sa nagradom za igrača utakmice, Foto: LaPresse / ddp USA / Profimedia

4. KOLO SERIJE A

Pet golova na poluvremenu meča Atalante i Fiorentine

Mile Svilar neće po dobrom pamtiti gostovanje Đenovi pošto mu je Koni De Vinter dao gol u 96. minutu za remi protiv Rome od 1:1!

"Vučica" je povela golom Artema Dovbika u 37. minutu, ali nije uspela da osvoji sva tri boda u četvrtom kolu Serije A.

Videli smo pet golova u prvom poluvremenu meča Atalante i Fiorentine u kom je domaćin slavio sa 3:2.

Gosti su poveli preko Lukasa Martineza Kvatre u 15. minutu, a izjednačio je Mateo Retegi u 21. minutu, ali je novo vođsto doneo Mojze Ken u 32.

Čarls De Ketelare je poravnao u 45. minutu, a samo 60 sekundi kasnije Ademola Lukman je matirao Davida De Heu.

Lazar Samardžić je presedeo na klupi u redovima "Boginje provincije." Torino i Leće odigrali su bez golova, a Vanja Milinković-Savić bio je igrač utakmice.

Upisao je šest odbrana i tako nastavio niz pošto mu je mreža mirna 244 minuta. Ivan Ilić je kod "bikova" na terenu proveo 74 minuta.