"Orlići" od vođstva do propasti... Kraj sna za Srbiju
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije, Foto: STARSPORT / Shutterstock Editorial / Profimedia

KVALIFIKACIJE ZA EP

Izabranici Ljubinka Drulovića izgubili su i matematički šanse da se plasiraju makar i u baraž

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije poražena je na gostovanju od Ukrajine sa 1:2 u osmom kolu F grupe kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Posle ovog neuspeha, izabranici Ljubinka Drulovića izgubili su i matematički šanse da se plasiraju makar i u baraž.

Ljubinko Drulović
Ljubinko Drulovićfoto: Nebojsa Parausic / imago sportfotodienst / Profimedia

"Orlići" su poveli golom Sameda Baždara u sedmom minutu, a izjednačio je Nazar Vološin u 34. minutu.

Domaćin je preokrenuo pogotkom Jegora Jarmoljuka iz penala u 58. minutu. Srbija u narednoj rundi gostuje Azerbejdžanu 10. septembra od 17.00.